Piłkochwyty

Piłkochwyty
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Piłkochwyty (1)Od momentu wprowadzenia do realizacji narodowego programu pod nazwą Orlik 2012 w kraju powstaje mnóstwo boisk. Program ten polega na budowie boisk, głównie do piłki nożnej, ale także do innych gier zespołowych takich jak koszykówka czy piłka ręczna. Kompleksy boisk Orlik 2012 to świetny pomysł na zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. choć nie tylko, bo dorośli też lubią pokopać piłkę na boisku.

Boisko Orlik 2012 można zauważyć już z daleka. A poznać je można m.in. po tym, że ma zamontowane piłkochwyty. To wysokie na kilka metrów siatki, których zadaniem jest, jak wskazuje nazwa, chwytać piłkę. A inaczej rzecz ujmując, zatrzymać lecące piłki. Są one montowane głównie za bramkami, gdyż tam są najbardziej potrzebne. Lądują w nich piłki po niecelnych strzałach zawodników, gdy piłka leci powyżej zwykłego ogrodzenia.
Dzięki takiemu wynalazkowi jak piłkochwyty, piłki nie wylatują poza teren boiska, co znacznie ułatwia grę. Zawodnicy nie muszą przerywać gry, żeby udać się po piłkę i mecz toczy się bardziej płynnie.

Ciekawe artykuły tematyczne:

Slowa kluczowe: certyfikat flange fitter, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Drepo zadaszenia tarasów, balayage fryzjer kraków, rozstępy biceps, przesłony wodoszczelne, Szamba Betonowe Lesko, Fotoodmładzanie żary, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, geodeta głogów cennik, zerwany triceps

About the author /


Related Articles

Inne wpisy: